Фрезерно-гравірувальний верстат з ЧПУ

Фрезерно-гравірувальний станок з ЧПУ- це автоматизований багатофункціональний комплекс для обробки заготовок і отримання готових виробів з пластиків, дерева, металу та інших матеріалів.
Режим роботи фрезерного станка залежить від матеріалу заготовки, типу операції, використовуваної фрези, виду готового виробу (плаский, циліндричний, тривимірний), а також конструкції самого верстата, системи охолодження, робочих розмірів і висоти порталу тощо.
Фрезерно-гравірувальний станок ЧПУ дозволяє вирізати будь-яку форму з різних матеріалів з точністю до 0,01 мм.
Сфера застосування такого обладнання широко поширена у зовнішній рекламі, у виготовленні різного декору, у виготовленні заготовок для електронних плат, світлодіодних табло та в інших сферах.
1-производство 1

Термоплоттер

2-производство 1Верстат дозволяє отримати букви і художні елементи з пінополістиролу і пінопласту різної щільності і товщини з якістю, що перевищує якість різу на іншому обладнанні.
Порізка матеріалу відбувається за рахунок нагрітої струни, що дає абсолютно гладкий зріз на відміну від зрізу пінополістиролу, виконаному на фрезерному верстаті.
Струна товщиною менше 1 мм вирізає дуже тонкі і до дрібничок деталі, що дозволяє досягти чіткості кутів без оплавлення навіть на елементах розміром 5…10 мм.
Верстат управляється ЧПУ і вирізає макети, намальовані в графічних програмах, з точністю до 1 мм.
Таке обладнання орієнтоване на виробників реклами та на оформлювачів інтер’єру.

Плоттер

Плоттер використовується для порізки вінілових матеріалів, таких як плівка Oracal.
Це обладнання відкриває нові можливості в декоруванні різних виробів, широко застосовується при виготовленні шаблонів, оформленні вітрин й у виробництві зовнішньої реклами.
Велике розмаїття вінілових плівок, що мають різні характеристики і властивості, широка кольорова гама в сумі з можливостями плоттерної порізки відкривають безмежний простір для творчості.

плоттер

Фарбувальна

Важливе місце на нашому виробництві відведено фарбувальні.
Вироблені довгими роками технології дають можливості видавати вироби з якісним фарбуванням (гладка, рівномірна поверхня, як папір)
6-производство 1
Фахівці компанії «BestWords» виконують фарбування як маленьких, тонких виробів, так і великих кількаметрових букв та логотипів.
При цьому фарбуємо ми тільки водостійкою, якісною фарбою.
Також ми робимо вироби з блискітками (глітером) і декоруємо вироби плівкою Oracal.
3производство 1

На завершення

Компанія «BestWords» – український виробник, який не боїться цікавих і нестандартних робіт.
За рахунок наявності своєї виробничої бази – наші ціни без «менеджерських» і накруток.
Ми не проти співпраці і завжди йдемо назустріч нашим партнерам і замовникам.
Доставка по Україні.

Чекаємо на Вас в нашій майстерні «Найкращих Слів»!
4- производство 1